× Dyskusje na tematy związane bezpośrednio z serwisem Polskiej Społeczności NVDA. Ogłoszenia, propozycje zmian, sugestie odnośnie rozwoju serwisu.

Pytanie Podcasty już dostępne w NVDA.PL

2012/06/22 19:57 - 2016/11/03 22:34 #1 przez Patryk Doering
Witam serdecznie.

Z przyjemnością informuję, że udostępniłem nowy dział w naszym serwisie "Podcasty": www.nvda.pl/podcasty . Znaleźć można tu podcasty, których zawartość nawiązuje do tematyki NVDA. Na dzień dzisiejszy dostępne są podcasty z serwisu TyfloPodcast.net. Wszystkie materiały można odsłuchać bezpośrednio na stronie lub można pobrać je na dysk swojego komputera.

Dla osób rozpoczynających swoją przygodę z NVDA polecam odsłuchać wszystkie nagrania zaczynając od najstarszego podcastu. Znaleźć można w nich mnóstwo informacji, które przybliżą możliwości czytnika ekranu NVDA, pomogą w opanowaniu jego obsługi i dostarczą sporo ciekawostek na jego temat.

Mam nadzieję, że dział będzie się prężnie rozwijał. Oczywiście gorąco zachęcam do wzięcia udziału w tym rozwoju. Jeśli masz ciekawy, dobrze nagrany i zmontowany materiał, który może wnieść coś nowego to zachęcam do kontaktu. Obecnym autorom serdecznie dziękuję za znakomitą robotę.

Pozdrawiam słonecznie
Patryk Doering

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2016/11/04 20:11 #2 przez Karolina Bracka
Hej, przyznać muszę, że dobrze się sucha podcastów o NVDA. Szkoda tylko, że jest ich tak mało. Podcast tłumaczony przez Pawła i Patryka to rzecz godna uznania. Brawo Panowie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Patryk Doering

Filmy o NVDA

Pokaż wszystkie filmy