× Pomoc w obsłudze NVDA, instalacji programu, konfiguracji i użytkowaniu.

Pytanie Problem z wysyłaniem maili

2014/02/23 20:57 - 2014/02/24 08:03 #1 przez Jan Kowalski
Witam,
mam problem z wysyłaniem maili w poprawnej formie. Tak to wygląda: wchodząc na konto poczty o2 poprzez wyszukiwarkę Mozilla wybieram opcję nowa wiadomość w pole adresu wpisuję adres a następnie tabulatorem przechodzę do pola tematu, wpisuję i tabulatorem znów przechodzę w pole treści, tam wpisuję jakąś treść i tu pojawia się problem w żaden sposób nie mogę tej wiadomości wysłać, tabulator i escp też nie reaguję,jedyne co mogę zrobić to w pasku menu wyjść całkowicie z wyszukiwarki, a jeśli całą wiadomość wpiszę w pole tematu i ominę pole treści to bez problemu ją wyśle, czy można jakoś temu zaradzić, używam Windows 7, Mozilli i oczywiście NVDA, nie korzystam z żadnego programu pocztowego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2016/10/27 06:36 - 2016/10/27 15:19 #2 przez Jacek Puszko
Polecam program Thunderbird, jest w 100% obsługiwany przez NVDA.

Jego konfiguracja odbywa się automatycznie na podstawie podanego adresu. Zawiera również ustawienia dla poczty O2. Można go pobrać z: www.mozilla.org/pl/thunderbird/

Zdaję sobie sprawę, że takie rozwiązanie nie jest dla Pana satysfakcjonujące, mimo wszystko warto spróbować.

2016/11/04 16:21 #3 przez Emil Faber
Również nie odpowiem na pytanie jak z NVDA obsługiwać stronę poczty O2. Przepraszam :), nie korzystam z O2.

Podobnie jak kolega korzystam z klienta poczty Thunderbird. W Duecie z czytnikiem ekranu NVDA działa kapitalnie. Wszystkie opcje są w moim zasięgu. Dodatkowo mogę zasugerować korzystanie z wersji tego klienta poczty instalowanej na pamięci przenośnej. Dzięki temu nie jesteśmy przywiązani do swojego sprzętu i możemy sprawdzać pocztę na każdym innym komputerze. Na pamięci FLASH mam oczywiście również i przenośną wersję NVDA i kilka innych programów.

No ale wracając do tematu. Zdecydowanie polecam przesiadkę na klienta poczty od Mozilli. Kiedyś również korzystałem z programów WebMail (e-mail w przeglądarce), jednak po pewnej aktualizacji tejże aplikacji musieliśmy się rozstać. I wiesz co? Nie żałuję, oj nie :).

Moderatorzy: Patryk Doering

Filmy o NVDA

Pokaż wszystkie filmy