× Pomoc w obsłudze NVDA, instalacji programu, konfiguracji i użytkowaniu.

Pytanie Bankowość internetowa

2018/02/20 10:56 #1 przez Gość
Bankowość internetowa was created by Gość
Witam jeszcze chyba nie było takiego tematu a mianowicie bankowość jaki bank polecacie z którym nvda dobrze obsługuje stronę i nie ma problemu z logowaniem chodzi mi o te nieszczęsne gwiazdki w haśle maskowanym i robienie przelewów zakładanie lokat itp są banki jak np.Getin że maskowanie hasła da się wyłączyć ale osoba całkowicie niewidoma nie bardzo obsłuży stronę bo czasami nie wiadomo kiedy strona się zmienia jako osoba niedowidząca mówię to z doświadczenia a założenie lokaty też ciężko idzie chyba że ja czegoś nie potrafię ale przelewy robi się ok,tak że zapraszam do dyskusji pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/02/21 12:36 #2 przez Patryk Doering
Hej.

Mój wybór padł na mBank. To tu mam swój główny rachunek. Z NVDA bank ten staje się dostępny na całkiem wysokim poziomie. Kilka drobnych spraw jest tu jednak do poprawy (np. dostęp do przycisków edycji czy usuwania kontaktu z książki odbiorców). Nie ma jednak nieszczęsnych haseł maskowanych.

Wiem również, że sporo osób chwali sobie dostępność konta w banku BZ WBK czy PKO BP. Osobiście jednak nie miałem przyjemności ich przetestować pod względem accessibility. Lat kilka temu natomiast byłem również posiadaczem konta w Credit Agricole. Tu również nie mogłem narzekać na dostępność. Na początku problemem były tokeny sprzętowe, jednak wraz z pojawieniem się haseł SMS ta wada rachunku w CA znikła.

Pozdrawiam słonecznie
Patryk Doering

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/02/21 14:06 #3 przez Gość
Replied by Gość on topic Bankowość internetowa
Dzięki za info dobrze wiedzieć że mamy jakiś wybór pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/02/26 15:15 #4 przez Lowca Androidow
Nie mam nic w temacie, ale nie mogłem oprzeć się, aby zwrócić uwagę na sposób w jaki piszesz. Zacznij stosować znaki interpunkcyjnee bo czytanie takiej wypowiedzi jako jedno zdanie to jest masakra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/02/26 17:39 #5 przez Gość
Replied by Gość on topic Bankowość internetowa
Dzięki za uwagę postaram się poprawić,pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Patryk Doering

Filmy o NVDA

Pokaż wszystkie filmy