× W miejscu tym znajdziesz informacje o aktualnych wersjach programu NVDA jak i o trwających pracach nad nowymi wydaniami aplikacji. Bądź zawsze na bierząco, odwiedzaj to forum.

Pytanie Skype a najnowsze wersje NVDA

2012/08/18 12:37 - 2012/08/18 13:34 #1 przez Patryk Mojsiewicz
Witam.

Używam najnowszej wersji NVDA i stale pobieram aktualizacje snapshotów, jednak cały czas NVDA współpracuje nieprawidłowo ze Skype.

Toznaczy, że odczytuje nazwę użytkownika, plus dla mnie śmieci czyli jej login ale nie czyta statusów, używam najnowszego Skype i tak w ogóle nie wiem co jest nie tak, a pamiętam że starsze wersję NVDA działały ze Skype prawidłowo i nie wiem czy problemem są najnowsze wersje Skype czy NVDA.

Postaram się zmienić NVDA na wersję angielską i zobaczy jak się tam to będzie zachowywać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2012/08/24 03:04 - 2012/08/24 07:22 #2 przez Orkistr XVIII
Replied by Orkistr XVIII on topic Skype a najnowsze wersje NVDA
Witam.

Ja proponował bym zmienić Skype na GW Connect.
Darmowy i całkiem dobrze działający program, będący odpowiednikiem Skype.

PS: Świat jest mały, jeśli się nie mylę to chyba jesteśmy kumplami ze szkolnej ławy Patryk. Co prawda z baardzo dawnych czasów. Jeśli mam rację, odezwij się na moje gadu: 9967863.
Napisał bym na PW, ale takiej opcji w twoim profilu nie znalazłem.

Pozdrawiam, Wojtek

2012/08/24 11:31 - 2012/08/24 12:02 #3 przez Patryk Mojsiewicz
Witam.

Dzięki za sugestie. Problem został rozwiązany, miałem wyłączoną opcję w NVDA "Czytaj opisy obiektów", ta opcja jest w menu ustawienia/ -> prezentacja obiektów.

Ja nie lubię GW Connecta, no może jest prostrzy niż normalny Skype, ale jakość jest nie co gorsza porównując to do najnowszego Skype, który ma o wiele lepszą jakość i w dodatku obsługuje Facebooka. Ja tam jestem przyzwyczajony do normalnego Skype'a i dobrze że to rozwiązałem.

Jeszcze są inne powody dlaczego nie lubię tego programu ale nie jest na to forum, teraz dobrze skonfigurowana NVDA + Skype talking to jest to co mi wystarcza.

Moderatorzy: Patryk Doering

Filmy o NVDA

Pokaż wszystkie filmy